ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

     Цей веб-сайт керується …

      Усі терміни використання, включаючи документи, на які посилаються, повідомляють вас про умови користування, на яких на нашому сайті використовуються умови для зареєстрованого або просто відвідувача сайту. Використання нашого веб-сайту містить доступ, перегляд веб-сайтів, завантаження або реєстрацію.

ЗАСТОСОВНІ УМОВИ
      Це може включати наступні додаткові терміни, які включені до вашого веб-сайту:
         • Наша Політика конфіденційності, яка містить інформацію про те, як ми використовуємо ваші особисті дані, його колекцію та надання клієнтам. Ви повинні погодитись з необхідною обробкою та гарантувати надані вами дані правдиво.
         • Умови продажу використовуються для придбання наших продуктів на сайті.

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС ТА ПАРОЛЬ
      Вся інформація повинна розглядатися як конфіденційна у випадку, якщо у вас є ідентифікаційний код, пароль або будь-яка інформація, яка може бути частиною вашої реєстрації. Ви зобов’язані не розголошувати його третій стороні.
      Ми залишаємо за собою право дезактивізувати будь-який ідентифікаційний код користувача чи пароль, навіть якщо його вибрали ми, встановлений нами, коли ми отримаємо доказане підтвердження того, що ви не дотримувалися будь-якого з положень цих умов або додаткового використання.
      Якщо у вас є факти чи припущення, що будь-хто, крім вас, знає ваші особисті дані як пароль або ідентифікаційний код, ви повинні негайно повідомити нас по електронній пошті.

ЗАСТАРІЛЕ ВИКОРИСТАННЯ ВМІСТУ
         • Ви надаєте умови відповідно до умов використання, невиключної, непереданої ліцензії на використання нашого веб-сайту.
         • Вам не дозволено:
             – використовувати або зробити копію вмісту, щоб використовувати його для комерційної метою, незважаючи на те, що ви хочете використовувати його як споживача.
             – продавати, передавати, субліцензувати, поширювати, відтворювати, модифікувати, змінювати або створювати похідні твори з Змісту;
             – вилучіть або змініть будь-які повідомлення про власність, що містяться або вбудовані в Зміст.
         • Усі торговельні марки, графіки та логотипи, які використовуються у відношенні вмісту нашого веб-сайту, належать нам. Використовувати їх категорично заборонено, оскільки у вас немає дозволу та повноважень.

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗАМОВНИКА
         • Ви не маєте права копіювати, друкувати або відтворювати вміст:
              – зробити будь-яку частину змісту доступною для всіх, крім як дозволеної відповідно до цих умов використання;
              – змінювати будь-яку частину Змісту;
              – вносити будь-який контент через наш сайт, який містить особисті дані іншої людини.
         • Ви повинні визнати, що ми володіємо всією інтелектуальною власністю і боремося за Зміст, за винятком випадків, обумовлених в терміні використання. Умови використання не пропонують вам ніяких прав на наші шаблони, авторські права, права на бази даних, комерційну таємницю, торгові найменування, товарні знаки або будь-які інші права або ліцензії на честь Зміст.
         • Ви повинні нести відповідальність за настройку своїх інформаційних технологій, комп’ютерних програм і платформи, щоб отримати доступ до Контенту.
          • Ви не маєте права створювати гіпертекстове посилання на веб-сайт, оскільки вона несправедлива або незаконна, може завдати шкоди нашій репутації або скористатися нею.

ВІДМОВА
      Вам не надаються будь-які гарантії та умови виключаються в максимально допустимих законом умовах. Можуть бути виявлені деякі помилки, а також деякі дефекти, що вимагають корекції. Іноді наш сервер також потребує виправлення, але все ж він вільний від вірусів і інших шкідливих компонентів. Ви берете на себе всю вартість всього обслуговування, ремонту і корекції.
      Посилання сторонніх сайтів можуть бути представлені на нашому сайті для зручності і дозволені законом. Ці веб-сайти мають свої власні файли cookie та умови і дані політики конфіденційності.
 
ЗАХИСТ ДАНИХ
         • Персональна інформація, яку ви даєте, необхідна, щоб надати вам наш сервіс, заповнивши форми покупки.
         •  Також збираються відомості про відвідування вашого веб-сайту.
         •  Уважно прочитайте Політику конфіденційності, щоб дізнатися, як ми використовуємо ваші особисті дані.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
      Ви не обмежені у відношенні продуктів, які купуються на нашому веб-сайті.

      Ніщо в Умовах використання не виключає нашу відповідальність за смерть або тілесні ушкодження, викликані нашої недбалістю.

ВАРІАЦІЇ
      Ми маємо право переглядати ці умови використання в будь-який час, змінюючи цей розділ нашого веб-сайту.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ
      Якщо будь-які положення цих умов використання визнані судом або адміністративним органом компетентної юрисдикції недійсними, нездійсненними або незаконними, інші положення можуть залишатися в силі.

      Ці умови містять всі нашу угоду, що стосується вашого доступу та використання нашого веб-сайту і вмісту.

This web page was built with Mobirise