Політика конфіденційності

      Використання особистої інформації, включаючи Ваше ім'я, поштову адресу або адресу електронної пошти, дані оплати описуються в цій політиці конфіденційності.
Будь ласка, уважно прочитайте її, перш ніж використовувати веб-сайт або зробити замовлення. Ми зберігаємо за собою право змінювати політику час від часу, тому рекомендуємо регулярно її переглядати.


Кого це стосується


      Ми застосовуємо цю політику конфіденційності по відношенню до тих, чию інформацію ми використовуємо або якщо Ви є клієнтом і відвідувачем сайту.
Використання особистої інформації
      Щоб успішно керувати нашим бізнесом, ми можемо збирати і використовувати вашу особисту інформацію з наступних причин. З ідеєю рекламувати, продавати і дозволяти Вам купувати наші товари. При цьому ми повністю виконуємо всі необхідні зобов'язання. Проводимо маркетингові дослідження і аналіз, включаючи дослідження задоволеності сервісом, а також проводимо аналіз споживчого вибору. Ми також постачаємо Вам маркетингову та іншу інформацію про продукти або послуги, які Ви можете отримати у нас або які, Вас цікавлять, відповідно до ваших уподобань.
      Щоб забезпечити успішне проведення операції з кредитними картами при купівлі нашої продукції, ми залучаємо сторонні банківські та розподільні установи. Ми ділимося з ними інформацією, необхідною для перевірки і авторизації Вашої платіжної карти і обробки Вашого замовлення. Всі організації несуть суворі зобов'язання зберігати Вашу особисту інформацію в таємниці і підкоряються суворим вимогам безпеки даних.
маркетинг
      У той час, коли Ви хочете підписатися на розсилку оновлень наших виробів або інформаційних оновлень в якості клієнта, ми можемо використовувати Ваші персональні дані в маркетингових цілях, надаючи вам інформацію про рекламні акції або спеціальні пропозиції. Ви також, можете заборонити нам використовувати ваші особисті дані в маркетингових цілях, просто повідомивши нам по електронній пошті або зателефонувавши нашому менеджеру. У будь-якому випадку, перш ніж використовувати Вашу особисту інформацію, ми запитаємо ваше дозвіл.
     

Розкриття особистої інформації
      Ваша особиста інформація може бути передана нашим співробітникам і будь-якому члену нашої групи. Проте, всі сторони підкоряються нашій компанії відповідно до політики конфіденційності та процедурами безпеки. Ми гарантуємо, що будуть вжиті відповідні заходи безпеки.


Умови особистої інформації
      Ми несемо відповідальність за забезпечення надійності особистої інформації в її передбачуваному використанні. Ми збережемо Вашу особисту інформацію до тих пір, поки нам буде необхідно виконувати відповідні цілі, описані в цій політиці конфіденційності, за винятком випадків, коли потрібно або дозволено законом більш тривалий термін зберігання.


Захист особистої інформації
      Розуміючи всі вимоги в процесі забезпечення безпеки даних, ми приймаємо розумні і відповідні заходи для захисту вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, втрати, неправильного використання, зміни або корупції. З іншого боку, передача інформації через Інтернет не повністю безпечна. Ми зробимо все можливе, щоб захистити Ваші особисті дані, але ми не можемо гарантувати безпеку будь-яких даних, що передаються на наш сайт, і будь-яка така передача здійснюється на ваш страх і ризик.

Mobirise web maker - Try here